atatürk büstü rölyefi yapımı heykeli atölyesi yapanlar siparişi yapan fiyatı ucuz ucuzu kaliteli büst rölyef aydin izmir

 

 


 

 

ANASAYFA I HEYKEL I BÜST I MASK I SERAMİK I BİBLO I MASKOT I PEYZAJ I ATÖLYE I POJELERII İLETİŞİM

 

Hacettepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Seramik ve Cam Bölmünden mezunu olan İsmet Demirhan, 1998 yılında Di Sanat Atölyesini kurmuştur.

Atölyede Heykel, Seramik, Resim, Pano, Büst, Rölyef, reklam ve dekoratif tasarımlara yönelik çalışmalar sürdürülmektedir.Pek çok kamu ve özel kurum, kuruluşlarına çeşitli proje ve tasarımlar üretmiştir.Askeri, Resmi, Özel kurum ve kuruluşlara Atatürk Heykeli, Köşesi ve Tanıtım Objelerinin de içinde bulunduğu çalışmalar yapılmiştir.

Di Sanat atölyesi; Meydan Heykelleri, Anıt, Heykel, Seramik, Grafik, Resim ve sanatsal tasarımlara yönelik işleriniz için güvenle başvurabileceğiniz bir çözüm yeri olmaya çalışmakta,size özel sanatsal tasarımların yanı sıra maket reklam tanıtım ve dekorasyon çalışmaları da yapmaktadır.

İş Atölyesi sanatsal etkinliklerin yanı sıra  endüstriyel tasarım ve ürün geliştirmeye  yönelik faaliyetleriyle de  çalışmalarını sürdürmekte,bir çok patent başvurusu ve yine bu başvurulara ilişkin hazırladığı iş planı ve yenilikçi iş fikirleriyle arayışlarını devam ettirmektedir.

Proje, ürün ve fiyat talepleriniz için lütfen, bizimle iletişime geçiniz.

www.disanat.com .... web başlangıç tarihi : 16 Eylül 2008
michelangelo leonardo da vinci  kazimir maleviç  ayvazovski van gogh ivo andrıc   helena blavatsky

İLETİŞİM

05375201947
bilgi@disanat.com
disanat@gmail.comdisanat büst yapımı tasarımı atölyesi üretimi imalatı dökümü yapım tasarım üretim atölye döküm


İsmet
DEMİRHAN

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel ve Seramik yapımı tasarımı atölyesi üretimi imalatı dökümü yapım tasarım üretim atölye döküm aydın Ankara
H.Ü
Güzel Sanatlar
Fakültesi

1998

copyright © 2014 disanat.com